Raimundas Daubaras (g. 1968 m.)

Raimundas Daubaras (g. 1968 m.)

Daubaras RaimundasRaimundas Daubaras 1968 08 01 g. Kaune. Veikla: verslininkas
Vilniuje gyvenantis verslininkas yra rinkodaros ir komunikacijos bendrovių įkūrėjas ir vadovas. Jis organizavo pilietines kampanijas „Laisvė Joninėms“, „Lietuva – šviesiausia Europos valstybė“, įsteigė Nacionalinę pažangos premiją.
Daubaras buvo vienas aktyviausių visuomenininkų, kurie sumanė, organizavo, finansavo ir įgyvendino projektą „Tūkstantmečio odisėja. Vienas vardas – Lietuva“. 2008 metų spalio 5 dieną jachta „Ambersail LTU 1000“ iš Klaipėdos uosto į odisėją aplink pasaulį startavo Lietuvos buriuotojai. „Tūkstantmečio odisėjos“ dalyviai aplankė 26 lietuvių bendruomenes penkiuose kontinentuose, įteikė joms Lietuvos Prezidento laiškus ir subūrė švęsti Lietuvos vardo tūkstantmetį vienu metu visuose penkiuose žemynuose. Keliavę su Lietuvos trispalve ir Prezidento vėliava, buriuotojai sugrįžo namo Valstybės (Mindaugo karūnavimo) dienos išvakarėse. 2009 m. liepos 5 dieną 21 valandą Lietuvos laiku viso pasaulio lietuviai vienu metu giedojo „Tautišką giesmę“. Tai buvo vienas ryškiausių Lietuvos vardo tūkstantmečio renginių.
Raimondas Daubaras apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi, Sidabriniu Kauno miesto savivaldos 600 metų jubiliejaus atminimo medaliu.
2009 m. „Ambersail“ klubo įkūrėjui, Tūkstantmečio odisėjos sumanytojui, organizatoriui ir pagrindiniam rėmėjui R. Daubarui buvo įteikta Šv. Kristoforo statulėlė „Už Tautišką giesmę iš Vilniaus visam pasauliui“.

Comments