2016 m. sausio 16 d., ,,Dakaras: B. Vanagas ir A. Juknevičius finišavo tap geriausių”

2016 m. sausio 16 d., ,,Dakaras: B. Vanagas ir A. Juknevičius finišavo tap geriausių”

Dakaro ralis vietiniams Argjuknevientinos gyventojams – didžiulė šventė, su kuria jie jau sekmadienio vakarą atsisveikins iki kitų metų.

Ypatingo dėmesio paskutinį vakarą sulaukė ir A. Juknevičius.

Penktadienį po finišo “Edas Racing Team“ komandos stovyklavietėje laukė malonus siurprizas – juos aplankyti atkeliavo Argentinos lietuvių bendruomenė.

Dovanomis ir lietuviška atributika apsiginklavę Argentinos lietuvaičiai komandai negailėjo gražių žodžių, o sportininkai taip pat neliko skolingi.

Kaip teigė Antanas Juknevičius, lietuviai – visur lietuviai ir jų šilumą ir nuoširdumą atpažinsi kad ir kur nukeliautum.

„Savo kelionių ir ekspedicijų metu net ir atokiausiuose pasaulio kampeliuose dažnai sutinku lietuvaičių – visi jie palaiko ir nuolat linki sėkmės. Gyvendami Lietuvoje kartais užmirštame tą bendrumo jausmą, be reikalo susiskaldome, o čia, žmonės netgi būdami tūkstančiais kilometrų nuo gimtinės, o kai kurie jų net joje nebuvę tiesiog dega noru bendrauti su tautiečiais, dalintis įspūdžiais ar tiesiog palaikyti kitą lietuvį,“ – po susitikimo įspūdžiais dalinosi A.Juknevičius.

„Mes be galo dėkingi šiai Lietuvių bendruomenei Argentinoje, kuri atkeliavo aplankyti ir palaikyti. Būtent tokios bendruomenės yra geriausias pavyzdys, kaip turi būti saugoma ir puoselėjama lietuvybė bet kurioje šalyje“, – sakė jis.

Daugiau lrytas.lt

Comments
Leave a reply

You must be logged in to post a comment.